soutěž

ZÁVĚRY SOUTĚŽE "VYROB SI SVŮJ STIRLINGŮV MOTOR"

30. dubna 2007 v 23:04 | Jiří Toman
Závěr soutěže vypadal přátelsky a optimisticky - pohleďte sami
Všechny motorky byly podrobeny rozboru a zkoumání, vítězný motor byl, jak už je známo, rozebrán a proměřen.
Zde, na soutěžním kahanu i v souboru detailních záběrů je vidět, že rozhodování v dalších kategoriích nebylo jednoduché.
Výsledky soutěže v katedorii b) DESIGN A PROVEDENÍ
c) TECHNICKÁ VYLEPŠENÍ
Změřit nejvyšší otáčky bylo jednoduché. Vybrat nejlepší design a nejpřínosnější vylepšení bylo velice těžké. Každý ze soutěžících přinesl něco svého. Výběrem jednoho už aby se porota omlouvala druhému. Proto také odměny (které zůstanou utajeny do poslední chvíle) budou pro všechny, kteří zůstali na trati a je se na co těšit. Nicméně, soutěž byla vypsána a porota oceňuje o něco více, než ostatní v kategorii
b) Design a provedení - start. č. 1 Jáchyma Doubka z 3.B za precizní kulisy, pěkné, čisté provedení celku až po pěkný, účelový klíček.
c) Technická vylepšení - start.č. 4 Dana Jarolíma z 3.B - za pěkné vodní chlazení evidentně velmi účinné (2. místo v otáčkách).
Oceněným žákům blahopřejeme.
Předání odměn proběhne ve středu 2.5.07 od 9.40 hod. v učebně STT během prezentace, konané pro žáky školy. Odměny předá pan ředitel Ing. J Červený.