soutěž

TERMÍNY 2. ROČNÍKU SOUTĚŽE - VYROB SI SVŮJ STIRLINGŮV MOTOR

17. října 2007 v 22:36 | Jiří Toman
Milí přátelé
Hádám, že součástky motorů většiny z vás zatím odpočívají někde v zásuvce a čekají na svou chvíli. Pro povzbuzení vaší činorodosti si napište do diářů:
18.12.07 - bude nulté kolo. To není povinné. Je pro rychlíky, kteří si motorek vyrobí "nahrubo", vyzkouší si, že chodí a dál už je budou jenom vylepšovat. V každém případě je užitečné i pro ty, kteří "nestíhají", protože právě tam mohou získat zásadní informace, motivaci a nápady.
12.2.08 - bude první kolo soutěže. Je povinné, ale při neúspěchu se nic neděje, rozhodující je lepší výsledek z obou kol.
15.4.08 - bude druhé kolo soutěže, nejdůležitější klání, kde vytáhněte své fígly a vynálezy, dokončete svůj top design a přijďte oslnit své spolužáky.
Všechny tři termíny jsou úterky od 11.00hod. v laboratoři KOM.
Vyhlášení výsledků soutěže spolu s exhibicí bude pravděpodobně o dva týdny později. Exhibice se mohou zúčastnit i účastníci minulého ročníku.
Přeji Vám všem šťastné zahájení práce a hodně trpělivosti. Neváhejte se domluvit na použití školní zámečny. A ještě poznámka: Několik loňských stirlingů by mělo běhat na dnu otevřených dveří 12.11. od dvou hodin odpoledne.
Jiří Toman
A ještě maličkost - takto si už zanedlouho můžet zkoušet svůj stroj v kuchyni na sporáku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama