Duben 2013

1. kolo 7. ročníku

6. dubna 2013 v 23:53 | J Toman
Milí přátelé
Letošní první kolo bylo velmi ovlivněno zaneprázdněností přihlášených, ale též nemocemi a zapomětlivostí. A tak se na startu sešli kluci z Chrudimi, spolehliví jako vždy (Honza Vincenci 752, Tomáš Bažant 367 a Ondra Vlček 258) a kluci z Masné (Zdeněk Toman 0 a Filip Šefl 108ot/min).
O vítězi se rozhodlo záhy a jednoznačně. Se svým nenápadným, nevýrazným ale spolehlivým strojem zvítězil jasně Honza Vincenci se 752 ot/min v prvním i druhém rozběhu a stal se tak adeptem na pěkné umístění i v druhém kole. Zvláště, použije-li Helium. Vstup s ventilkem má, jak je vidět připravený.


Tuhý a přesně udělaný.
A jaké je poselství, které vyplynulo v závěrečné debatě? Honza říká - "Nemám tam nic mimořádného, jen jsem si krok za krokem pohrál s každým detailem"
A tak to má být - poradovat se z výroby každého prvku.

Těším se na viděnou v úterý 7.května v 10.00 v NTM se studenty z Novoborské, kteří si popletli termín, se všemi z Masné, Rakovníka, Třince, Hradce Králové, Žďáru nad Sázavou a samozřejmě z Betlémské, kteří dokončují a dalšími
přihlášenými.

A ještě poznámka ke druhému kolu: pokud budete hlásit své "technické vylepšení " motoru které se bude týkat jeho vnitřku, například propagovaný regenerátor, prosím o vyfocení detailu a fotku přineste sebou.

Děkuji
Jiří Toman